Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

   

  Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

  Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

  Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5

 • OEM / ODM
  OEM Hizmeti
  Çeşitli mal türlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmiş raf üretim ekipmanı ve teknolojisi kullanıyoruz.

  Eğer örnekleri sağlayabilir ve detaylı çizimler ve teknik detaylar, biz OEM hizmet sunabilir.Tarih içtenlikle en iyi ortağınız olmayı ve hizmetiniz için içtenlikle umut vereceğim!

  Bazı özel ürünler için, belirli bir talep miktarı varsa, müşteri, çizimlerin ve teknik detayların tam setini sağlar, müşterilerin ürün referans fotoğraflarını işlemesine yardımcı olmadan önce, üretim için müşteri gereksinimlerine göre tamamen özelleştirilebiliriz.
 • Ar-Ge
  AR-GE Merkezi

  NOVA, kurulduğu günden bu yana yerli ve yabancı ileri lojistik teknolojisinin tanıtılması ve emilmesi temelinde, yeni ürünleri geliştirmeye ve geliştirmeye devam eden teknolojik yeniliğe büyük önem vermektedir.

   

  NOVA'nın en yüksek hedefi, yerli lojistik işletmelerinde otomatik lojistik sisteminin ilk başarılı dönüşümü olan, tamamen otomatik lojistik sisteminin araştırılması ve geliştirilmesi, planlama, tasarım, üretim, kurulum, Çin'in ilk, birinci sınıf lojistik sistemi entegratörleri olmaktır. işletmeye alma ve danışmanlık hizmetleri.

   

  2005'in başlarında, NOVA bir projeye girişti - Dalian Ailisi'ouyamaautomated depo sistemi, ki bu en büyük depo stoğu miktarı ve sistem 10 yıldır istikrarlı.

   

  Otomatik depo sistemi WCS ve WMS'yi test etmek için kullanılan Nanjing'deki NOVA hasatomize depo şablonu deposu, aynı zamanda bir ekran ve kullanım;Wealso, paletin, mukavemet ve yüzey kalitesinin yüklenmesini test etmek için kapsamlı test merkezine sahiptir, ancak sonlu eleman yöntemi ile kesin kararlılık ve sismik kapasite analizi yapabilir.

   

  100'den fazla Ar-Ge personeli mühendislik tasarım personeli ile Nanjing Belediye Teknik Araştırma ve geliştirme merkezi (NanjingIntelligent Logistics Technology Exhibition Center, ilk iç lojistik teknoloji fuarı merkezi olarak da bilinir), güçlü lojistik sistem mühendisliği araştırmaları ile mekanik, elektrik, yazılım vb. geliştirme, tasarım ve uygulama kapasitesi.

  10 yıllık kalkınma sonrasında NOVA, tartışmasız önde gelen avantajı oluşturan 70 ulusal patent ve raf, istifleme makinesi, konveyörler, servis araçları, depo kontrolü ve yönetimi bilgisayar yazılımına sahiptir.

   

  Aynı zamanda NOVA, kendi araştırma ve geliştirme yeteneklerine tam bir oyun verdi ve ayrıca Nanjing Üniversitesi Üniversite Koleji, Güneydoğu Üniversitesi, Ulaştırma Üniversitesi, ShanxiBilim ve teknoloji üniversitesi ile ortak araştırma ve geliştirme yaptı.Avantaj tamamlayıcıdır ve verimli sonuçlar elde edilir.Teknoloji araştırma ve geliştirmenin sonu yoktur, NOVA'nın canlılığı ve rekabet avantajı ileri teknolojidir, her zaman olduğu gibi devam edeceğiz.

İletişim bilgileri
Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jerry

Tel: 13705159108

Faks: 86-25-51873970

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: 9. kat, Bina 1, Zijinxivheng Merkezi, No.118, Olympic St, Nanjing

Fabrika adres:Hayır, hayır.26, Zhonghuan Bulvarı, Binjiang Gelişim Bölgesi, Jiangning Bölgesi, Nanjing, Çin