Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.
Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5

Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.

Jiangsu NOVA Akıllı Lojistik Equipment Co., Ltd.

1997 yılında kurulan Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd., planlama, tasarım, üretim, kurulum ve hata ayıklama gibi profesyonel hizmetlerle raf ve otomatik depo lojistik sistemlerinin en büyük üreticilerinden biriydi.20 yıllık geliştirmenin ardından NOVA, raf sistemleri ve lojistik sistem entegrasyonunun marka ünlü tedarikçisi haline geldi.


NOVA, ISO9001, ISO14001, ISO10012 ve BS OHSAS 18001 ile sıkı sıkıya uyumludur. Müşterilere, müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayan ürünler sunma stratejisini izleyen NOVA, yüksek kaliteyi sağlamak için uluslararası düzeyde gelişmiş bir yönetim ve kontrol modu izlemekte ısrar etmeye devam edecektir. ürünlerin kalitesi ve istikrarı.


Geleneğe ve tüm dünyaya dayanan NOVA, kendi özelliklerine sahip bir çekirdek teknoloji yaratmak için gelişmiş yabancı planlama kavramlarını, üretim teknolojisini ve sürecini aktif olarak özümser.NOVA halihazırda 70'in üzerinde ulusal patent ve otomatik lojistik sistem bilgisayar yönetim yazılımı (WMS) telif hakkı almıştır.


NOVA, şirketin kuruluşundan bu yana AMAZON, SIEMENS, SEW, FEDEX, TOYOTA, JD, VIP, Suning Group, Dangdang, Midea, Yili gibi tipik projelerle çeşitli sektörler için yüzlerce akıllı lojistik sistemi ve otomatik depo projesi üstlendi. , Uni-başkan, Xinhua Distribution Group, CRRC, IRIS China, Bailin Pharmaceuticals, JUMPCAN, CNPC, CHINA SINOPEC, FAW, Xuji Group, Pinggao Electric, Nine Dragons Paper, China Banknote Printing and Minting Corporation (CBPM), Tianjin Subway, XI AN Metrosu, Shuohuang Demiryolu, Nanjing Askeri Bölgesinin belirli bir birimi, AVIC Chengdu Uçağı, Chaoda lojistiği vb.

 

Sıradan sıcaklık, düşük sıcaklık ve patlamaya dayanıklı sistem tiplerini kapsar ve müşterilerin çoğundan olumlu tepkiler alır.NOVA ayrıca, yüksek teknoloji ürünü bir işletme, Jiangsu Eyaletinin ünlü markası ve tanınmış ticari markası, Jiangsu Eyaleti AA dereceli kaliteli kredi kuruluşu, Nanjing ünlü markası ve Nanjing İlk 100 Bilim ve Teknoloji Kuruluşu olma onurunu alarak defalarca hükümet tarafından tanınır.Ulusal lojistik depolama ekipmanı standardizasyon teknolojisi Komitesinin (TC499) üyelerinden biri olan NOVA, bir dizi ulusal ve endüstriyel lojistik standardı için formüle geliştirme çalışmalarını üstlenir.

Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Nova

No. Çalışanları : 400~450

Yıllık satış : 55 million-60 million

Yıl kurulan : 1997

İhracat p.c : 10% - 20%

Şirket tarihçesi

Yıllar geçtikçe, Çin'de ve ötesinde akıllı lojistik ekipman ve çözümlerin lider sağlayıcısı haline geldik.

 

Bugün, 60.000 metrekarenin üzerinde bir alanı kaplayan ve 300'den fazla vasıflı işçi çalıştıran son teknoloji bir üretim tesisimiz var.

 

Ayrıca dünya çapında 50'den fazla ülkedeki müşterilerle ortaklıklar kurduk ve ürünlerimiz kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı ile geniş çapta tanınmaktadır.

 

Δ 1997 yılında kurulan, raf alanında ilk profesyonel ekipman üreticilerinden biri.

 

ΔNanjing raf imalat üssü tamamlandı ve üretime alındı

 

Δ 2003'te NOVA en büyük raf üretim kuruluşu olduve ISO9001 kalite sistem sertifikasını geçti

 

Δ 2004 yılında NOVA, lojistik otomasyon alanına girdi ve raf fabrikasından ilk single oldu.,bir otomasyon lojistik sistem entegratörü işletmesine dönüşmesi.

 

Δ 2005 yılında NOVA, Asya'daki en büyük tekli Otomasyon Depo Projesinin inşaatını başarıyla gerçekleştirdi - Dalian Alice Projesi

 

Δ 2011 yılında "NOVA Logistics", Çin'deki SAIC Ticari Marka Ofisi tarafından "Çin'in Ünlü Markası" olarak değerlendirildi.

 

Δ 2011'de NOVA, ulusal lojistik depoculuktan sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı seçildi.Ekipman Standardizasyonu

 

Δ Lojistik ulusal standart maddelerinin hazırlanmasından sorumlu Teknik Komite birimi.

 

Δ 2013 yılında NOVA, en büyük entegre lojistik dağıtım merkezi projesi olan JD “Asia One” projesini üstlendi.

 

Δ 2015 yılında, Jiangsu Eyaletinde yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak ödüllendirildi ve anne ve çocuk mekiği başarıyla geliştirildi
 
Δ 2017 yılında,Amazon'un Kuzey Amerika bölgesindeki tek Çinli raf tedarikçisi haline geldi ve bir sac depolama deposu için palet sökme ve istifleme makinesini ve 3 tonluk spiral kriko makinesini başarıyla geliştirdi.
 
Δ 2020 yılında,Akıllı çalıştırma ve bakım için tam bir yaşam döngüsü yönetimi platformu yayınladı ve işletme ve bakım yönetimi modelini yeniledi
 
Δ 2022'de,Birleşmiş Milletler insani acil durum desteği için 36.000 metrekarelik bir akıllı depolama sistemi oluşturmak için 45 gün ve yüksek hızlı istifleyici ve tam yaşam döngüsü platformu 2.0'ın geliştirilmesini tamamladı.
 
 
 
 
 
 

Firma Servisi

Profesyonel Raf Düzeni Planlama Önerisi

Deponun boyutu, paletin boyutu ağırlığı ve depolama kapasitesi gereksinimleri dahil olmak üzere bilgilere dayanarak, NOVA size profesyonel tavsiye ve tasarım çizimi sunabilir ve bu da müşterilerimizin depodan maksimum düzeyde yararlanmalarına yardımcı olur.

 

OEM Hizmeti

 

Çeşitli ürün türlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmiş raf üretim ekipmanı ve teknolojisi kullanıyoruz.Numuneler, ayrıntılı çizimler ve teknik ayrıntılar sağlayabilirseniz OEM hizmeti sunabiliriz.Nova'nın 20 yıllık geçmişi ve uzmanlığı, en iyi ortağınız olmayı içtenlikle umuyoruz ve size hizmet etmek için samimi olacağız!

 

Bazı özel ürünler için, belirli bir miktarda talep varsa, müşterinin tam bir çizim ve teknik ayrıntı seti sunması çok daha iyi olacaktır, müşteri gereksinimlerine göre yüzde 100 özelleştirilebiliriz.

 

Satış Sonrası Hizmet

1. Firmamız profesyonel bir kurulum ekibi ve satış sonrası servis ile donatılmıştır.
departman, özellikle çeşitli için kurulum ve satış sonrası hizmetten sorumlu olmak
raf çeşitleri.
2. Ürünlerimizin garanti süresi 10 yıldır (Kalite garanti süresi).
Bu arada, bir yıllık kusur sorumluluk süresi de sağlıyoruz.
Tasarım, üretim, nakliye ve kurulum nedeniyle herhangi bir kalite sorunu meydana gelebilir.
Sorunlar, anında cevap vereceğiz ve 24 içinde onarım için profesyonel personel göndereceğiz
iç pazar için geçerli bir bildirim aldıktan sonraki saatler.Vereceğiz

sorunu çözmeye yardımcı olmak için yurtdışı pazarlar için en kısa sürede çözüm.
3. Alıcının neden olduğu mallara insan yapımı hasardan da sorumlu olmalıyız,
ancak alıcı, kayıp ve bakım ücretini kendisi ödemelidir.
4. Alıcı varsa, firmamız üretim aksesuarlarının büyük ölçekli deposuna sahiptir.
rafı yenilemek için herhangi bir ihtiyaç, tarafımızca teknik servis ve destek sağlayabilir
buna göre.
5. Bileşenler anormal ve suni olmayan sebeplerden dolayı aşınmışsa, bize düşen
ücretsiz servis sağlayın, hasarlı bileşenleri, aksesuarları ve aşınan parçaları gerektiği gibi değiştirin
Yukarıda tarif edilen.
6. Projenin tamamlanmasından bir yıl sonra, alıcılar belirli bir zamanda meşgul olabilirler.
bakımları kendi özelliklerine göre önceden yapılır.özel terimi
Alıcının ileri sürebileceği bakım yılda bir kez olabilir ve aksesuarları bir
uygun fiyat
7. Satış sonrası servis departmanı aynı zamanda en acil satış sonrası hizmetleri de sağlar.

 

Şirket takım

NOVA, yüksek kaliteli depo depolama çözümleri ve malzeme taşıma ekipmanlarının lider üreticisi ve tedarikçisidir.Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimimizle, kendimizi dünya çapındaki müşteriler için güvenilir bir ortak olarak kurduk.

 

Ekibimiz, müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sunmaya kendini adamış, son derece yetenekli ve deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.En yüksek güvenlik ve verimlilik standartlarını korurken, müşterilerimizin beklentilerini aşan üstün kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya kendimizi adadık.

 

NOVA'da, her müşterinin özel gereksinimlerini karşılamak için özel olarak hazırlanmış çözümler sunma becerimizle gurur duyuyoruz.Ekibimiz, benzersiz ihtiyaçlarını ve zorluklarını anlamak ve hem etkili hem de uygun maliyetli çözümler geliştirmek için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır.

 

Kaliteye, yeniliğe ve müşteri memnuniyetine odaklanan NOVA ekibimiz, dünya çapındaki müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti ve desteği sağlamaya kararlıdır.

İLETİŞİM

Adres: 9. kat, Bina 1, Zijinxivheng Merkezi, No.118, Olympic St, Nanjing

Fabrika adres:Hayır, hayır.26, Zhonghuan Bulvarı, Binjiang Gelişim Bölgesi, Jiangning Bölgesi, Nanjing, Çin