Ana sayfa

Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite ağır palet raf satış için
iyi kalite ağır palet raf satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
 • OEM / ODM
  OEM Hizmeti
  Biz malların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmiş raf üretim ekipmanları ve teknoloji kullanın.

  Örnekler, ayrıntılı çizimler ve teknik ayrıntılar sağlayabilirseniz, OEM hizmeti sunabiliriz. Tarih, içtenlikle en iyi ortak olmayı ve hizmetiniz için içtenlikle söz verir.

  Bazı özel ürünler için, müşterilerimiz, çizimler ve teknik ayrıntıların tam setini sağlamak için belirli bir talep miktarı varsa, müşterilere ürün referans fotoğraflarını işleme yardımcı olmaktan önce, üretim için müşteri isteklerine göre tamamen uyarlanabiliriz.
 • Ar-Ge
  AR-GE Merkezi

  NOVA, kurulduğu günden bu yana teknolojik yeniliğe önem vermiş, yerli ve yabancı ileri lojistik teçhizatın tanıtılması ve emilmesi temelinde, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve geliştirilmesine devam edilmesi nedeniyle, raflarda atechnology lider konumunu korumuştur.

  NOVA'nın en yegâne amacı, tamamen, otomatik lojistik sistemi, planlama, tasarım, imalat, kurulum ve geliştirme alanlarında araştırma ve geliştirme taahhüt eden, yerli tasfiye teşebbüsünde otomatik lojistik sisteminin ilk başarılı dönüşümü olan Çin'in birinci sınıf dünya lojistik sistem entegratörleri olmaktır. Devreye alma ve danışmanlık hizmetleri.

  2005 yılının başında NOVA, deponun en büyük miktarı olan Dalian Ailisi'youama otomatik depo sistemi projesini üstlenmiştir ve sistem 10 yıldır istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır.

  NOVA, otomatik depo sistemini WCS ve WMS'yi test etmek için kullanılan Nanjing depo şablonu deposunu otomatikleştirdi, aynı zamanda bir görüntüleme ve kullanma; Ayrıca, palet, mukavemet ve yüzey kalitesini test etmek için kapsamlı test merkezine sahip olmakla birlikte, sonlu elemanlar yöntemi ile kesin istikrar ve sezgisel kapasite analizi yapabiliriz.

  NOVA hasNanjing Belediye Teknik Araştırma ve geliştirme merkezi (aynı zamanda Nanjing Akıllı Lojistik Teknoloji Fuarı Merkezi, ilk yerli lojistik teknolojisi sergi merkezi) 100'den fazla Ar-Ge personeli ve mühendislik tasarım personeli, mekanik, elektrik, yazılım, etc.with güçlü lojistik sistem mühendisliği araştırma kapsar Geliştirme, tasarım ve uygulama kapasitesi.

  10 yıllık kalkınmanın ardından NOVA, 70 ulusal patent ve bilgisayar, raf makinesi, konveyör, mekik arabası, depo kontrolü ve yönetimi bilgisayar yazılımı ile tartışılmaz önde gelen avantajı oluşturdu.

  Aynı zamanda NOVA, kendi araştırma ve geliştirme yeteneklerine ve aynı zamanda Nanjing Üniversitesi Üniversitesi, Güneydoğu Üniversitesi, Ulaştırma Üniversitesi, Shanxi Bilim ve Teknoloji Üniversitesi vb ile ortak araştırma ve geliştirme çalışmalarına tam destek verdi. Avantajı tamamlayıcı ve verimli sonuçlar elde etti. Teknoloji araştırma ve geliştirme hiçbir bitiş, NOVA canlılık ve rekabet avantajı gelişmiş teknoloji, biz her zaman olduğu gibi devam edeceğiz.

İletişim bilgileri
Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Shelly Shen

Tel: 86-25-51873962

Faks: 86-25-51873970

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İlgili kişi

Adres: 9. kat, 1. Bina, Zijinxivheng Merkezi, No.118, Olimpik St, Nanjing

Fabrika adres:No.8 Boqiao St, Bingjiang Kalkınma Bölgesi, Jiangning, Nanjing